Як дізнатися коли прийдуть дитячі гроші в Україні?

kogda-pridyt-detskije

Згідно з українським законодавством, сім'ї, в яких з'являються діти, повинні отримувати сприяння від країни у вигляді матеріальних засобів. З 2020 попросити допомоги можна через Інтернет, подавши заявку в проект «еМалятко». Розмір соціальної підтримки безпосередньо залежить від величини прожиткового мінімуму. Так, з наступаючого 2021 року він складе 2189 грн.

Як дізнатися коли прийдуть дитячі гроші в Україні? Що робити, якщо не прийшли? Відповіді на дані питання турбують мам в декреті. Давайте розглянемо їх докладніше.

Якого числа приходять дитячі гроші?

Закон України Про державну допомогу дітям та сім'ям від 21.11.1992 № 2811-XII не обумовлює конкретну дату, коли будуть дитячі гроші. На відміну від виплат пенсій, допомога по турботі за малюками повинна надходити на рахунок 1 раз в 30 календарних днів. При цьому, як правило, кошти зараховуються до 10 числа кожного місяця. Якщо точніше, то на карту Ощадбанк приходять 6-7 числа, в інших банках — пізніше на декілька днів.

Фінансова підтримка при появі на світ дитини ділиться на дві частини: спершу виплачують одноразову суму, після — інші гроші, які будуть приходити щомісяця протягом 3-х років. Останній закон підняв суму виплат: при народженні первістка видають 100 000 грн. Відразу дають дитячі гроші — 25 000 грн., потім по 2083 грн. на базові потреби малятка (памперси, суміші, пелюшки, одяг).

Куди дзвонити якщо не прийшли дитячі гроші

Оформити і отримати кошти на крихіток в Україні — завдання одного дня. Також легко дізнатися чи прийшли дитячі гроші, перевіривши банківську карту. Наприклад, при зарахуванні суми через ПриватБанк на телефон приходить повідомлення про переказ.

Але до кого звертатися, якщо законні виплати не надійшли на рахунок? Для початку розберемося, як переводять гроші на дитячу картку. У сучасному світі, між постановою держави виділити кошти малюкам і отриманням їх батьками стоїть посередник — банк. Тому, навіть якщо 1 числа казначейство перераховує дитячі гроші, вони спершу переходять на банківський рахунок, а звідти розподіляються по сім'ям. При цьому технічні неполадки в банку, вихідні або святкові дні, безпосередньо позначаються на перекладі.

Тому, якщо зазвичай до 10 числа приходять гроші на дитячу картку, а на календарі 20 число, то треба розібратися. Насамперед зателефонуйте в службу підтримки клієнтів вашого банку. Досвідчені менеджери підкажуть причину виникнення проблеми. Але якщо питання на стороні казначейства — то дзвонити слід в місцеве управління соціального захисту населення (УСЗН). Телефон гарячої лінії без проблем підкаже Google. Але, здебільшого, в перші числа надходять гроші на дитячу карту без порушень. Затримки з боку держави трапляються тільки в січні-місяці. І пов'язані вони з тим, що країна вступає в новий бюджетний рік.

Популярні види допомоги

Держава намагається допомагати молодим мамам, передбачаючи нарахування дитячих грошей. Які категорії громадян потрапляють під статтю підтримки.

  • Виплати одиноким матерям, які не перебувають в офіційному або цивільному шлюбі. Виплати в 2020 залишаються такими ж, як і в попередній час. Наприклад, граничний розмір сприяння одиноким жінкам для дітей 6-18 років — 2395 грн.
  • Пенсія по втраті годувальника залежить від стажу роботи і офіційної зарплати загиблого. Якщо померлий такої не має, то пенсію не перерахують. Але маляткам можуть призначити державну соціальну допомогу. Фінанси будуть переводитися щомісяця до настання 18 років.
  • Виплати багатодітним сім'ям, у яких 3 і більше дітей дошкільного віку, передбачає додаткове нарахування дитячих грошей в 1700 грн за кожного малюка.
  • Виплати дітям-інвалідам. Обсяг матеріального сприяння формується в залежності від категорії інвалідності і чекати її потрібно також на початку місяця.

Що робити, якщо дитячих грошей не вистачає

Якщо на забезпечення малюка не вистачає коштів — допоможуть швидкі гроші онлайн. У складній фінансовій ситуації MyCredit завжди на стороні сім'ї. На першу позику діє спеціальна пропозиція — 0,01%, на повторні — 1,99%. З другого кредиту дають промокоди на знижку до 80%.

Переваги сервісу, в порівнянні з іншими МФО:

  • Технологічність: інтуїтивний інтерфейс сайту, онлайн-калькулятор з розрахунком процентної ставки, Особистий кабінет для перевірки договорів, термінів.
  • Мінімум вимог: українське громадянство, паспорт з ІПН, номер банківської картки, щоб скинути гроші онлайн на картку.
  • Вигода: регулярні акції, знижки постійним клієнтам, грейс-період, протягом якого не нараховують пеню за прострочення.

Таким чином, подаєте заявку онлайн, 20 хвилин на схвалення рішення — і фінансова допомога на картці. Комфортно, особливо, коли позика потрібна швидко, в той же день. А взяті кошти на 2-3 тижні підтримають на плаву краще, ніж жити в хвилюванні, коли виплатять дитячі гроші.